vesti24.mk
ЗАБАВА

(ФОТО) Рита Ора повторно во фокусот: Провоткативна до коска на црвен тепих во Берлин

ECA

Популарната пејачка Рита Ора речиси постојано ги привлекува медиумите по нејзиниот разголен стил, но овој пат се случи спротивното.

Таа обично избира провокативни и разголени фустани, а овојпат се обложи на елегантен, чист и многу стилски фустан, во зелено.

На црвениот тепих на доделувањето на музичките награди „ECHO“ во Берлин, Рита изгледаше речиси совршено.

Познато е дека поппејачката многу често знае да прогреши во стилот, но овојпат признание и дадоа најголемите модни критичари.

Loading...

Related posts