ЗАБАВА

ФОТО: Северина ги шокираше фановите со оваа промена

ECA

Мала промена, никогаш не е на одмет.
Северина во текот на судскиот процес за старателство над својот син Александар не се појавуваше во јавноста, а за тоа време подготвуваше неколку изненадувања за својата публика. Покрај новиот сингл “Kuda za vikend“, ги изненади со промена на својот изглед.
Таа на Омбре на својата коса, а дали може да очекуваме од Северина да стане плавуша, останува да видиме.

Loading...

Related posts