vesti24.mk
МОДА

Фото: Сите се згрозени од новиот хит фустан – чини 736 долари

ECA
Овој фустан е прв пат покажан на модната недела во Милано, а сега може да се купи и онлајн.

Таа е вистинско изненадување. Проѕирната пластична креација чини неверојатни 736 долари.

Со неа оди и навлака.

Погледнете како изгледа.

Loading...

Related posts