ЖИВОТ

ФОТО: Српската стриптизета си лапна НБА ѕвезда

ECA

Откако ова лето премина од Индијана во Оклахома, Пол Џорџ замина на одмор.

Со него и неговата девојка, Србинката, Данијела Рајиќ, со која има дете, а сега и друго им доаѓа на пат. Љубовната врска, двајцата ја почнаа пред неколку години, а неа ја запозна додека имала кариера на стриптизета во Америка. Тогаш била многу покомплицирана ситуацијата, затоа што Џорџ не сакал да ја продолжи врската со неа, дури ни кога забременела и и понудил милион долари за да абортира.

Таа го одбила, а подоцна врската повторно им успеала, што се гледа и по фотографиите од одморот. Тие заедно отпатуваа во Хрватска и уживаат во Сплит, на прошетка на блиските острови.

По фотките се гледа дека баш и не се блиски, а падна и фотка од џакузито на јахтата, каде Данијела е во скут на Пол Џорџ со блага насмевка, која е и на нејзиното но и на неговто лице.

извор:засе.мк

Loading...

Related posts