ЗАБАВА

(ФОТО) Сте виделе ли пожешка Албанка? – Рита го облече најминијатурното бикини што некогаш сте го виделе

ECA

Рита Ора не одолеа на тоа да со своите секси фотки, ги испровоцира „само“ 12 милиони обожаватели на Инстаграм.

Една од најпознатите Албанки на светот, планетарната ѕвезда Рита Ора, ужива во летото, а како и повеќето жени кои добро изгледаат, ниту таа не одолеа да се сликне во секси костим за капење.

Рита се разголи на жешката Јамајка, а поради трите слики над стотина машки фанови и оставија коментари од типот „Уф што би ти правел“, „Ти си совршена жена“, и оние далеку поперверзните кои нема да ви ги пренесеме.

Рита, ја распламна фантазијата во шарено бикини, кое совршено ги истакна нејзините тетоважи „таму доле“…

извор:репортер

Loading...

Related posts