ЗАБАВА

(ФОТО) Татјана Стојановска ужива на одмор со своето момче

ECA

Нашата позната Тв презентерка Татјана Стојановска на социјалните мрежи објави неколку романтични фотографии на кои позира сама како ангел со крила, но и со своето момче Михаил.

Тие заедно после одморот во Турција заминаа во Шпанија.

извор:репортер

Loading...

Related posts