ВЕСТИ ЦРНА ХРОНИКА

ФОТО: Тешка сообраќајка кај Гостивар, неофицијално полицијата не може да изврши увид

ECA

Тешка сообраќајка кај Гостивар на патот кон Скопје.

Според информациите до кои ги објави Курир во несреќата учествувал мотор.

Според објавените информации полицијата неофицијално не можела да направи увид на лице место.

Од МВР за Курир изјавиле дека се уште немаат информации за несреќата.

Loading...

Related posts