vesti24.mk
ЖИВОТ

Фотографката наместо да ги фотографира гостите и младенците имала секс со еден од гостите

ECA

Фотографката се појавила да работи на закажаната венчавка, но наместо да ги фотографира гостите и младенците, се случил секс со еден од гостите, по што таа уринирала на дрво и по целиот инцидент ѝ се заканувала на полицијата.

За фотографката Кетрин Ли денеска зборува целиот свет, но не поради нејзиниот занает, туку поради скандалот кој таа го предизвикала на една неодамнешна свадба.

View this post on Instagram

Happy Saturday Everybody! I have been a little silent this past week, lately due to the flood that happened in my home, but to catch everyone up, here are some photos from my Big Party Bash, as well as I cannot BELIEVE it nor THANK YOU all enough for voting for me for @maximmag , I am currently still in first place and I have started and finished in first place on the first round and the second round for Maxim, thanks to you all, I absolutely cannot believe it and also cannot thank you all enough for voting for me and helping my dreams come true and wanting to see me succeed, this year has by far been one of the worst years of my life LOL but being in the maxim competition as well as still promoting myself,shooting and putting myself out there and giving it my all! and be the best I can be and reach my goals in my dreams even though everything I have been through this year, I just say never give up no matter what you're going through- you never know where life can take you! Thank you to everyone who came to my party, also those who were there in spirit LOL also thank you to everyone who keeps voting for me to be the next Maxim Cover Girl, I've never wanted anything more in my entire life! I love y'all

A post shared by Max McIntyre (@max_mcintyre) on

Имено, како што пренесуваат медиумите, Кетрин прво била затекната како има секс со еден од гостите. Кога била замолена да го напушти објектот, таа почнала да пцуе и вика, по што била повикана и полицијата.

Но, тоа не ја спречило Кетрин да продолжи со агресивното однесување. Таа наводно застанала покрај едно дрво и уринирала на него.

“Забележавме дека мириса на алкохол, а ѝ најдовме и лекови за смирување во јакната. Таа е уапсена и одведена во притвор откако им се закануваше на полициските службеници”, велат извори од полицијата.

Фотографката не дала никаква изјава по повод ваквиот инцидент, но се огласила нејзината сестра која тврди дека жртва во целата приказна е токму Кетрин која наводно била силувана од двајца мажи откако ѝ ставиле дрога во пијалакот.

“Тоа нејзино “урлање” поради кое таа била пријавена всушност биле нејзините молби за помош” – вели сестрата на Кетрин.

View this post on Instagram

My Mornings Are… just chill #fall

A post shared by Max McIntyre (@max_mcintyre) on

Loading...

Related posts