vesti24.mk
ЖИВОТЕН СТИЛ ЗАБАВА

ФОТО:Сузана Гавазова во бикини

ECA

Жешките денови направија многу од нашите ѕвезди да се соблечат во бикини.

Пејачката Сузана Гавазова oдлучи да се разлади на летните температури, но и да ги „збудали“ фановите.

Погледнете како изгледа:

Loading...

Related posts