ЗАБАВА

ФОТО+ВИДЕО: Навивачите на Јунајтед подготвени за натпреварот, погледнете дел од атмосферата во фан зоната

ECA

Навивачите на Манчестер Јунајтед се загреваат пред вечерашниот натпревар против Реал Мадрид од Суперкупот.

Фан зоната каде се навивачите „Црвените ѓаволи“ во Паркот на Франкофонијата се собираат во голем број и се подготвуваат за вечерашното навивање. Преку фотографии и видео ви пренесуваме дел од одличната атмосфера во фан зоната на Јунајтед.

фото:курир

Loading...

Related posts