vesti24.mk
ЗАБАВА

Фустанот ѝ попушти на раперката, па ги покажа градите додека настапуваше (ВИДЕО)

ECA

Ники Минаж (35) на фестивалот “Made in America” во Филаделфија имаше толку енергичен настап што нејзиниот фустан не можеше да издржи.

Додека танцувала од минијатурниот фустан со длабоко деколте ѝ испаднале градите. Ники носеше и шарена перика која ѝ паѓаше на градите и бидејќи ја отстранила косата, брадавиците се покажале.

Кога пејачката сфати што се случува, со рацете веднаш ги прекри градите и продолжи со настапот.

Loading...

Related posts