ЉУБОВ И СЕКС

Глумицата откри дека не ѝ се допаѓа кога има секс,”Пенисот е опасен!”

ECA

Џенифер Лоренс изјави дека не ѝ се допаѓа кога има секс, бидејќи стравува декa ќе ѝ бидат пренесени сексуално преносливи болести. 27 годишната ѕвезда, која моментално го промовира својот најнов филм “Red Sparrow”, изјави за “The Sun” дека иако зборува за “добрата игра”, сепак реалноста е многу поразлична.

Таа вели: “Секогаш зборувам како ми треба пенис, но потоа се враќам на моето сексуално минато со моите поранешни момчиња. Зборувам како да ми се допаѓа, но всушност не ми се допаѓа толку многу. Пенисот е опасен”.

Џенифер Лоренс изјави дека не ѝ се допаѓа кога има секс, бидејќи стравува декa ќе добие сексуално преносливи болести. 27 годишната ѕвезда, која моментално го промовира својот најнов филм “Red Sparrow”, изјави за “The Sun” дека иако зборува за “добрата игра”, сепак реалноста е многу поразлична.

Но, нејзините погледи кон сексот нема да ја сопрат девојката за да ја пронајде својата љубов. Таа на ова додаде: “Не сум во врска. Јасно изјавувам дека не сум имала секс подолго време. Но, би сакала да имам врска, знаеш, тешко е таму!”.

извор:точка.ком.мк

Loading...

Related posts