ЖИВОТ

Го сликнаа Калиниќ со сопругата – Кога ќе видите каде му е раката ќе се шокирате

ECA

Погледнете ја безобразната фотографија која актерот и водител ја објави на својот Инстаграм.

Милан Калиниќ веќе неколку дена престојува во Грција, каде ужива заедно сопругата Сандра и децата. Актерот и водителот на „Пинкови ѕвезди“, редовно на Инстаграм објавува слики и снимки од својот одмор, а една фотографија особено и го привлече вниманието.

Со фудбалски речник, неговата рака беше во голем офсајд.

извор:репортер

Loading...

Related posts