vesti24.mk
ЗАБАВА

Го запали Белград: Карлеуша се возеше во кабриолет без маичка

ECA

Јелена Карлеуша ги шокираше, но и воодушеви многу Белграѓани кога се провози низ градот во провокативно издание.

Јелена на Инстаграм објави фотографии кои за помалку од еден час ги лајкуваа над 50.000 луѓе.

Не се знае дали фановите гледале повеќе во нејзиниот луксузен кабриолет или во пејачката која го возеше без маичка.

Нејзиниот стајлинг и црната лимузина, предизвикаа восхит кај фановите.

Јелена ги исфрли градите во преден план и додаде гас, што предизвика многу воздишки кај мажите.

Позитивните коментари само се нижат.

Loading...

Related posts