vesti24.mk
ЗАБАВА

Голата Ким Кардашијан повторно го сруши интернетот: Оваа нејзина фотографија имала повеќе од 500.000 лајкови за само 15 минути

ECA

Американската старлета повторно се разголела на популарната социјална мрежа.

Ким Кардашијан повторно се соблекла гола.

Американската старлета на своите профили на социјалните мрежи објавила фотографија на која позира само по гаќички пред огледало.

Фотографијата за само 15 минути имала повеќе од 500.000 лајкови, а за половина час собрала повеќе од еден милион.

Погледнете ја фотографијата со која Ким Кардашијан по кој знае кој пат го урнала интернетот.

View this post on Instagram

📸

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Loading...

Related posts