vesti24.mk
ЗАБАВА

Голи гради, тенок струк и танга гаќички: Ким Кардашијан со нова доза голотија (фото)

ECA

Ким Кардашијан направи серија фотки во кои позира во провокативно издание со бунда под која има само танга гаќички.

Реалити ѕвездата сосема ги покажа градите во ова издание. Но, иако е мајка на три деца, за неа не е невообичаено да позира во разголено издание.

Провокативните фотки на Ким предизвикаа лавина од шеговити коментари на социјалните мрежи.

Која е реакцијата кога ги гледате фотките на Ким:

Ким потоа прикачи и серија фотографии на кои има плетенки, маичка со длабоко деколте и бели танга гаќички.

Другите фотки од нејзината провокативна фотосесија:

извор:црнобело.ком

Loading...

Related posts