vesti24.mk
ЗАБАВА

Гоца Тржан со емотивна порака за сегашниот сопруг му возвраќа на поранешниот

ECA

Пејачката ги разнежни фановите на Инстаграм кога објави емотивна порака упатена на нејзиниот сопруг.

Гоца Тржан ја следат многубројни скандали во врска со нејзиниот поранешен сопруг, а најголема поддршка низ тешките моменти и пружа сопргуот Раша.

Таа му се обрати на социјалните мрежи и објави заедничка фотографија:

„Го сакам твојот талент, твојата музикалност и уметничка природа. Но најмногу ја сакам и почитувам твојата пожртвуваност Лена и јас да биде обезбедени, сакани и сигурни. Ти благодарам за најубавите шест ипол години во мојот живот. Те сакам“, напиша Гоца на својот Инстаграм.

„Ти благодарам тебе, животу мој, што ме препозна и му дозволи да уживам во нашата љубов. Благодарам и на мојата Леница што ме повика да живееме заедно и што со тебе ми го разубави животот“, напиша тој.

Loading...

Related posts