ЗАБАВА

Гоца Тржан со коментар го запали Твитер: Во Будва поевтино е да легнеш на Сораja отколку на лежалка

ECA

Една од главните теми на Твитер овие денови е твитот кој се појавил на оваа социјална мрежи. Твитот се однесувал на високите цени на изнајмување лежалки во Будва и предизвикал голем број на коментари.

На него реагирала и пејачката Гоца Тржан, која се насмеала кога го прочитала а еве што напишала.

извор:сителтв

Loading...

Related posts