vesti24.mk
ЗАБАВА

Градите на мегдан: Екс-сопругата на Аца Лукас се прошета без градник, а нејзиниот шлиц за малку ќе откриеше премногу (ФОТО)

ECA

Дефинитивно познатиот пејач Аца Лукас има причина да се кае за разводот со неговата сега, екс- сопруга Соња Вуксановиќ.

Таа постојано објавува фотографии на социјалните мрежи, каде го истакнува својот сексапил.

А, последните неколку фотографии кои ги сподели со фановите, таа изгледа како „бомба“ во вистинска смисла на зборот, погледнете.

https://www.instagram.com/p/Bb7B7FxguFz/

https://www.instagram.com/p/Bb7CRQHghfZ/

https://www.instagram.com/p/Bb7CjkCgM-a/

Loading...

Related posts