vesti24.mk
ЗАБАВА

Хефнер лежеше на кревет со 7 голи девојки, ме чекаа да почне сексот! Памела ги опиша оргиите во „Плејбој“ вилата на Хефнер

ECA

Некогашната Плејбој зајачица Памела Андерсон во емисијата на Пирс Морган открила сочни детали од оргиите кои правеле во вилата на Хју Хефнер.

– Во средината на осумедесетите бев на журка во куќата на Хефнер во Лос Анѓелес. Таму имаше многу девојки кои сите беа голи и стоеја или качуваа по скалите. Се качив горе да видам за што се работи. Влегов во собата и го затекнав Хефнер на креветот со седум голи девојки. Прво помислив дека снимаат филм, а потоа сфатив дека сите чекаат да им се придружам и имам секс со него. Сфатив дека не се работи за филм и си кажав самата на себе: „Време е да си одам од тука“, раскажала Памела која додала дека се нагледала разни чудни работи во „Плејбој“ вилата.

– На ѕидовите имаше големи ТВ екрани на кои се гледаше Хефнер кои на девојките им правеше луди работи со бејби масло, раскажала Андерсон и додала дека Хју Хефнер бил прекрасен и шармантен човек кој обожувал жени, како и дека никогаш не почуствувала дека тој ја искористил.

Loading...

Related posts