vesti24.mk
Uncategorized

“Имаш три деца и очигледно сакаш да ги научиш како да станат порно ѕвезди!” Мајките лути на Ким Кардашијан

ECA

Со последната фотографија Ким Кардашијан и тоа како ги налути своите фанови, а помеѓу најгласните биле мајките кои ја искритикувале Ким поради оваа постапка. Светската старлета објави топлес фотографија која беше снимена од нејзината ќерка Норт Вест. Додека Ким позира пред огледалото и го држи откопчаниот градник, малото девојче стои до неа и ја фотографира.

Објавата предизвика голем број на негативни коментари, поглемиот дел од страна на мајки кои ја искритикувале Ким за начинот на кој ја воспитува својата ќерка како и потребата за внимание.

View this post on Instagram

📸 by North

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

“Не треба да се гордееш со ова и твојата ќерка треба да учи за самопочитување, а не дека покажувањето на градите е најдобриот начин за да се привлече внимание”, напишала една револтирана жена.

“Има жени кои навистина сакаат да имаат деца и да ги учат на вистинските вредности во животот, а потоа тука си ти која сакаш да имаш три деца и кои очигледно ги учиш како да станат порно ѕвезди”

Ким сè уште се нема огласено после овие критики.

Loading...

Related posts