ВЕСТИ ЦРНА ХРОНИКА

Изгорено човечко тело пронајдено во Љуботен

ECA

Случај на запалена меѓа од ливада во скопско Љуботен бил пријавен во полицијата вчера околу 23:30 часот.

-Излезено е на местото на настанот, пожарот е изгаснат, а во меѓата откриено е изгоренo човечкo тело, информираат од полицијата.

На местото извршен е увид, а по наредба на Јавен обвинител телото е предадено на обдукција.

Loading...

Related posts