vesti24.mk
ЗАБАВА ЉУБОВ И СЕКС

Како да знаете дека е „тапа“ во кревет?

ECA

Сексот е многу повеќе од „стенкање“ и „брефтање“, а ако вашиот партнер не го обожува вашето тело тогаш „нема врска“ во кревет. Секој оној кој ве третира како парче месо, не заслужува да биде во вашиот живот.

Грубата игра нема засекогаш да биде интересна па дури и најтврдокорните љубовници сакаат некој со здрав и нормален сексуален апетит.
„Тапа“ љубовник е и оној кој ве користи како модерен кондом или си ги одмора рацете со тоа што се „секса“ со вас. Љубовникот кој бара орален секс без да ви возврати на „услугата“ си нашол само бесплатна проститутка со проверена медицинска историја. Кога парнерот „плука“ на минатите љубовници, бидете сигурни дека тоа ќе ви го стори и вам. Сосема е во ред да бидете искрени за минатите искуства, но начинот на кој партнерот се изразува за минатите врски кажува многу за тоа како ќе ви суди во кревет.

Ако ве приморува на непријатни искуства, тоа е знак дека нема доволно искуство да знае дали нешто би ви било пријатно и сигурно нема да изгледа онака како во порно филмовите. Тапа е! Чао! Баталете ги и оние фраери кои се премногу кул да носат кондом. Вратете си го филмот за претходните сексуални искуства и покажете му ја вратата.
Извор: Кајгана

Loading...

Related posts