vesti24.mk
ЗАБАВА

Камерата го снимила: Гледал во телефонот, а потоа поради ова почнал да беснее

ECA

На Јутјуб пред некое време за појави видео од Рио де Жанеиро, на кое се гледа како куче уринира врз момче кое мирно седи на тротоарот.

Момчето замислено гледа во својот телефон, додека од зад грб му приоѓа куче, го мириса и после тоа уринира врз него.

Откако момчето сфатило што се случува, вознемирено го шутнува кучето.

За жал, видеото нема звук, бидејќи е снимен со надзорна камера.

https://youtu.be/RrBWsty_s0A

Loading...

Related posts