ЗАБАВА

Капитенот на Реал Мадрид ја поздрави Македонија на Твитер – Фото

ECA

Фудбалерите на Реал Мадрид пред околу половина час пристигнаа во главниот македонски град.

Капитенот на „кралевите“, Серхио Рамос ја поздрави Македонија на социјалните мрежи.

Loading...

Related posts