ЗАБАВА

Карлеуша објави разголена секси фотографија во бикини, ја избриша но веќе сите ја видоа

ECA

Пејачката Јелена Карлеуша на својот Фејсбук профил објави секси фотографија во бикини, па веднаш ја избриша. Малку задоцни, веќе сите ја видоа.

На фотографијата покрај базен Карлеуша напишала дека се опушта пред настапот во Херцег нови, а зошто ја избриша фотографијата проценете сами.

Дали покажа премногу или се работи за нешто друго…

Loading...

Related posts