vesti24.mk
ЖИВОТ ЗАБАВА

Каролина и публиката заедно го отпеаја хитот „Немир“ во чест на Тоше Проески

ECA

Каролина Гочева беше дел од хуманитарниот концерт во чест на нејзиниот близок пријател Тоше Проески.

На сцената во „Борис Трајковски“, 38-годишната пејачка со емоции го изведе нивниот популарен дует „Немир“, а целата публика пееше заедно со неа.

Loading...

Related posts