Category : МОДА

МОДА

Патики кои го поделија светот: Која боја ја гледате на нив?

admin
По фустаните, чантите и костимите за капење, на интернет се појави нова општичка илузија која претставува експеримент од поинаков тип на перцепција на различни луѓе.
МОДА

Неџла стана заштитно лице на познат моден бренд: Сега и вие можете да се облекувате како неа!

admin
Популарната турска актерка Фахрие Евџан и сопруга на актерот Бурак Озџевит, стана заштитно лице на познат моден бренд, чија етикета е доста распространета и во
МОДА

Убавата Шехерезад повеќе не личи на себе: Ваква фризура никогаш не би очекувале од неа! (Фото)

admin
Фановите ја пофалија турската дива за смелоста кога донела одлука да има токму ваква фризура. Прекрасната турска актерка Bergüzar Korel која најмногу ја паметиме по улогата