Category : МОДА

МОДА

Едноставно, брзо и тренди: 4 модели на фустани и здолништа од една машка кошула (видео)

admin
Ние жените сме комплексни суштества, колку и да имаме облека во плакарот, секогаш ќе ни доаѓа да кажеме: немам што да облечам. Во такви кризни
МОДА

Најубавите цветни парчиња од high street брендовите(галерија)

admin
Во новите колекции на high street брендовите има прекрасни фустани, здолништа, блузи, комбинезони, макси фустани со цветни мотиви. Пролетните и летните колекции на познатите high
МОДА

Боите зборуваат: Во која изгледате интелигентно, а во која неодоливо (фото)

admin
Боите се многу важни, како во модата така и во секојдневниот живот. Црната боја симболизира моќ и авторитет. Црната е боја на елеганцијата. Што мислите