Category : ЦРНА ХРОНИКА

ВЕСТИ ЦРНА ХРОНИКА

Автомобил прелета преку автопатот и удри во автобус- возачот мртов

admin
Ужасна сообраќајка се случило на автопат во Јапонија. На социјалните мрежи кружи снимка ос самата несреќа, во моментот кога автомобилот „полета„од спротивната страна на свтопатиот
ЦРНА ХРОНИКА

Докторот кој докажа дека вакцините ПРЕДИЗВИКУВААТ АУТИЗАМ пронајден мртов како плови во река

admin
Истакнатиот истражувач на аутизмот и противник на вакцините на средината на оваа година е пронајден како плови мртов во река во Северна Каролина, а неговото
ВЕСТИ ЦРНА ХРОНИКА

ШОК! Го испрскала сопругот со солна киселина по лицето

admin
Жена на возраст од 43 години, жителка на кичевското село Брждани, доби кривична пријава од полицијата бидејќи со солна киселина го испрскала по лице својот
ВЕСТИ ЦРНА ХРОНИКА

Мотоциклист во Тетово излетал од патот и го загубил животот

admin
Мотоциклист го загубил животот во тешка сообраќајна несреќа што вечерва околу 19 часот се случила на булеварот „Маршал Тито“ во близина на железничкиот надвозник на