Category : ЗАБАВА

ЗАБАВА

ФОТО: По фламингото, пицата и еднорогот, нов бизарен тренд пристигнува на плажите

admin
Секоја година на плажите се појавуваат нови впечатливи реквизити. Еднаш тоа беше големо фламинго, па шарениот еднорог, за најпосле на плажите да може да се
ЗАБАВА

Пронајден хрватскиот полицаец кој со својот гест ги воодушеви сите на пречекот на репрезентацијата, познати сите детали

admin
Насмевката на хрватскиот полицаец кој беше дел од претходницата на автобусот со хрватските репрезентативци ги преплави социјалните мрежи. Корисниците на социјалните мрежи се одушевени дека
ЗАБАВА

По Роналдо и Меси уште едно новороденче од Перу доби име по голема фудбалска ѕвезда (ФОТО)

admin
По Кристијано Роналдо и Лионел Меси, уште едно дете од Перу доби име по фудбалска ѕвезда. Овој пат станува збор за хрватскиот капитен. Токму така,
ЗАБАВА

СРЦЕПАРАТЕЛНО ВИДЕО: 2-годишно девојче првпат излегува од болница

admin
Двегодишната Меј Козлов- Вогел сиот свој досегашен живот го минала во Детската болница во Бостон, САД, поради ретка болест на белите дробови, а периодов првпат
ЗАБАВА

Комбе брза помош кое пренесувало бремена жена во болница се превртело, а потоа се случила вистинска драма среде улица (ВИДЕО)

admin
Амбулантно возило во кое се возела бремена пациентка се превртило среде улица откако се судрило со друго возило. Триесет годишната жена и нејзиното бебе се
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Сексуална ранг-листа: Никогаш нема да погодите кој знак е на сексуалниот трон

admin
1. ВАГА – Да, и официјално Вагите се најдобри љубовници во зодијакот. Сигурно не сте го очекувале тоа, но ги поседуваат сите потребни квалификации –
ЗАБАВА

Ќе се стопите од овој напиток: Пијте го седум дена и уживајте во резултатите!

admin
Освен што ќе ослабите, ќе го зајакнете и имунитетот и ќе се ослободите од отровите во телото… Лукот е еден од најчесто користените состојки во
ЗАБАВА

Во Турција откриен фосил на мамут стар осум милиони години

admin
Музеј во централната турска провинција Јозгат соопшти за откриен фосил, за кој се верува дека му припаѓал на мамут од пред осум милиони години,јави ДПА.