Category : ХОРОСКОП

ЗАБАВА ХОРОСКОП

Сексуална ранг-листа: Никогаш нема да погодите кој знак е на сексуалниот трон

admin
1. ВАГА – Да, и официјално Вагите се најдобри љубовници во зодијакот. Сигурно не сте го очекувале тоа, но ги поседуваат сите потребни квалификации –
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Најсексапилните особини на секој знак: Лавовите освојуваат со шарм, Овните играат на страст

admin
Секој хороскопски знак има некоја своја привлечна еротска нота. Кога се ќе се собере и одземе, излегува дека сексапилот е нешто што не е врзано
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Овие хороскопски знаци секогаш има даваат втора шанса на своите поранешни партнери

admin
Рак и Риби Родените во овие знаци се многу чувствителни личности кои често дозволуваат носталгијата да предвладее со нивните чувства. Филм, песна, серија – било
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Овие хороскопски знаци секогаш им даваат втора шанса на своите бивши

admin
Можеби ги излажавте своите најдобри пријатели дека го избришавте бројот од својот бивши дечко или девојка, но тоа е далеку од вистината. Ако сте претставник
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Пет хороскопски знаци кои имаат најтешки карактери

admin
Најстарите космограми од 410 година п.н.е, покажуваат дека астрологијата била користена во секојдневниот живот како потврда и пророштво за сите настани. Денес исто така знаеме
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Овој знак денес може да очекува прилив на средства – Дневен хороскоп

admin
Овен Инспирирани сте од креативни идеи и на соработници им предлагате корисно решение. Вие се грижите вашите идеи да се вклопат во заеднички критериуми и
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Кој знак денеска ќе добие многу пари, а кој ќе биде под стрес?

admin
Овен и Водолија во хармоничен однос, Бикот ужива во друштво на Девица, Близнаците опуштени, Ракот очекува пари, Лавот директен, Терезијата одбегнува кавги, Шкорпијата бескомпромисна, Стрелецот