Дневен хороскоп (08.08.2017) Вторник

Овен (21.03 – 20.04) Вашиот љубовен живот и социјалните контакти можат да бидат нарушени поради вашиот неуспех да комуницирате. Може да се чувствувате исцрпено и...

Дневен хороскоп (07.08.2017)

Овен (21.03 – 20.04) Сѐ ќе постигнете на време. Доколку имате хоби, уживајте во него. Размислете и погледнете колку сте далеку од вашите цели, дали...

Дневен хороскоп (06.08.2017)

Овен Почетниот неуспех треба да ве мотивира на дополнителна упорност или на желба за надминување на различните компликации. Важно е да направите листа на приоритети...

Дневен хороскоп (05.08.2017)

Овен (21.03 – 20.04) Денес ќе почувствувате огромно олеснување по споделувањето на долго чувана тајна. Дозволете си да бидете поотворени пред личностите кои ги нарекувате...

Дневен хороскоп (04.08.2016)

Овен (21.03 – 20.04) Денес ќе ви се чини како да читате прекрасна бајка која не сакате да заврши. Конечно ќе ви се исполни желба...

Дневен хороскоп (03.08.2017)

Овен (21.03 – 20.04) Денес се појавуваат неочекувани можности за патување, учење или некаква друга обука или надградба. Отворени сте за нови искуства и нови...

Дневен хороскоп (02.08.2017)

Овен (21.03 – 20.04) Ќе ви се намали способноста за работа. Токму поради тоа немојте да преземате никакви активности кои се многу важни и да...

Дневен хороскоп (01.08.2017)

Овен (21.03 – 20.04) Единствената опасност која ви се заканува за овој ден е брзоплетост и површност. Никаде не ве фаќа место. Токму сега ќе...

Дневен хороскоп (31.07.2017)

Овен (21.03 – 20.04) Разговорот со еден член од семејството ќе биде позитивен и ќе ви даде сигурност кога се во прашање вашите планови и...

Дневен хороскоп (30.07.2017)

ОВЕН Оваа недека ќе ви се укаже шанса да се зближите со избраникот/избраничката на вашето срце! Месечината ќе ви помогне во изборот на нежни зборови....

Дневен хороскоп (29.07.2017)

Овен (21.03 – 20.04) Одличен период, почнувајќи од комуникациите до деловните контакти. Притоа ќе се опуштите и ќе придавате важност на секојдневниот квалитетен живот. Кај...

Која жена важи за најголемата заводничка меѓу хороскопските знаци?

Само една жена може да го има секој маж што ќе го посака. Таа е фатална, шармантна и неверојатно сексапилна. Станува збор за жената Близнаци. Жената...

ХОРОСКОП 19 ЈУЛИ (СРЕДА)

Прочитајте го вашиот дневен хороскоп и дознајте што ве очекува денес… Овен (21.03-20.04) Ќе бидете емотивно нестабилни, што најповеќе ќе се одрази на вашиот приватен живот,...

НАЈНОВИ