(ВИДЕО) Машина за виртуелен секс: Јапонците ја обожаваат, а ќе стигне и кај нас

Ако барате партнерка која секогаш ќе биде расположена да ви овозможи сексуални услуги и никогаш нема да рече „Не“, ова е вистински избор за...

Tајните на ерекцијата

Постојат три видови на ерекција, а некои од нив можат да бидат непријатни. Повеќето пениси се повеќе искривени отколку прави, а пенисот е најдолг...

“Во природата има премногу пениси. Ние сме екосексуалци и имаме секс со растенија”(18+)

Постојат луѓе на кои фетиш им е мајка природа, а се нарекуваат екосексуалци и нивниот број расте секој ден. Луѓето кои припаѓаат во таа...

Бордел со секс кукли во Франција: феминистки згрозени со новиот бизнис

Новоотворениот бордел во Париз поседува секс кукли, но со самото отворање подигна голема прашина и тензија во градот. Француските феминистки бараат да се затвори...

Истражување: Колку Македонки сонуваат за секс со Албанец, а колку Албанки сакаат интимнимност со...

Невладината организација “Who is better i will go”-albanian girl во интравалот од 05.03 до 09.03 2018 направи телефонска анкета на 280 жени во Македонија....

Исповед на самохрама мајка. Со години немам секс.

„Немам дури ни размислувано на оваа тема. Со сите други работи што ми се случија во животот, лесно беше да се заборави на тој...

Единствениот совет што ви е потребен за одличен секс

Дури и најголемите сексуални авантурсити можат да имаат лош ден, и тоа токму поради тоа што послушале лош сексуален совет. Истражувачи откриле дека постои само...

Глумицата откри дека не ѝ се допаѓа кога има секс,”Пенисот е опасен!”

Џенифер Лоренс изјави дека не ѝ се допаѓа кога има секс, бидејќи стравува декa ќе ѝ бидат пренесени сексуално преносливи болести. 27 годишната ѕвезда,...

Заборавете на вијаграта: Оваа домашна смеса од само 2 состојки има далеку подобар ефект...

Голем број на мажи трошат многу пари за да се справат со импотенцијата. Сепак, пилулите не се единственото решение бидејќи моќни состојќи кои помагаат...

Жените Си Кажаа! Ова Е За Нив Идеалното Времетраење На Сексот!

Сексуалниот живот е важен дел од односот на парот. Сепак, прашањата за време траењето на сексуалниот однос постојано се појавуваат и кај мажите и кај...

Најстариот порно глумец на светот има 83 години и нема во план да се...

Јапонецот Шигео Токуда има 83 години и е најстариот порно глумец во светот. Виталниот дедо вели дека работата го исполнува и дека годините не...

Во Лас Вегас се одржа саемот за порнографија, а познатиот јутјубер ги допираше девојките

Јутјуберот Рубен Сол е редовен посетител на саемите за порнографија. Секоја година тој снима неколку видео клипови од саемот за порнографија во Лас Вегас....

Најчести изговори зошто луѓето не користат кондом

Единствено средство за контрацепција што штити од сексуално преносливи болести и непланирана бременост се кондомите и достапни се секаде, во секое време. Зошто тогаш...

НАЈНОВИ