Category : ЉУБОВ И СЕКС

Uncategorized ЉУБОВ И СЕКС

Познатата порно глумица открива детали за порно индустријата и аналниот секс

admin
Аса Акира е поранешна порно глумица која има освоено неколку награди, напишано две книги и истовремено имала секс со двајца мажи. Никој не е повеќе
ЗАБАВА ЉУБОВ И СЕКС

Овој оброк го зајакнува либидото и помага побрзо да добиете бебе

admin
Рибата и морските плодови ќе ви помогнат да ја подигнете сексуалната енергија на највисоко ниво, но и да ја подобрите плодноста. Во новата студија на
ЗАБАВА ЉУБОВ И СЕКС

Како се додворуваат срамежливите машки?

admin
Срамежливите мажи делуваат помистериозно, па затоа често девојките не знаат дали имаат шанси кај нив. Денес откриваме како да ги препознаете знаците на флерт. Гласните
Uncategorized ЉУБОВ И СЕКС

Осум машки изговори за некористење на кондом и како да одговорите на нив

admin
Колку и да е шармантен, секси и неодолив, ако партнерот одбива да стави кондом пред сексуален однос, најдобриот ваш избор е да му одолеете да
ЗАБАВА ЉУБОВ И СЕКС

Вашите години одредуваат во кој дел од денот сексот ќе ви биде најдобар

admin
Експертите кажуваат дека јачината на либидото зависи од прериодот во денот и староста и дека не е сеедно во колку часот ќе имате секс. На
Uncategorized БИЗНИС ЉУБОВ И СЕКС

Сопругата на поранешната ѕвезда на Ливерпул развила сериозен бизнис: За 9,99 долари можете да ги гледате нејзините еротски претстави

admin
Алис Гудвин, сопругата на поранешната ѕвезда на Ливерпул, Џермејн Пенант, направила своја веб страница на која фановите плаќаат 9,99 долари месечно, за да добијат пристап
ЗАБАВА ЉУБОВ И СЕКС

Шест работи поради кои жените се одлучуваат за мастурбација

admin
Со или без постојан партнер, жените имаат потреба од самозадовололување, а ова се неколкуте од „плусовите“ кои ја прават жеснката мастурбација поедноставна за припадничките на