Category : ЉУБОВ И СЕКС

ЉУБОВ И СЕКС

Жените откриваат зошто изнајмуваат ескорт мажи и жени!

Ferad Aruc
Зошто жените плаќаат за секс? Три жени искрено проговориле за британскиот магазин “Metro”. Нивните одговори стигнале после отворената анкета која авторката ја направила на почетокот
ЗАБАВА ЉУБОВ И СЕКС

Една работа ги открива: Препознајте ги жените на кои им е неопходен машкиот допир

admin
Ова прашање, најверојатно повеќе ги интересира мажите. Освен постојаното нерасположение, блага напнатост и нервоза, како и она добро познато, дека секоја ситница им смета, постојат
ЉУБОВ И СЕКС

(ФОТО) Англичканка има сопруг и двајца швалери и вели дека сите се среќни

Ivana
Англичанка Мери Крамптон води полигамен начин на живот, а нејзиниот венчан сопруг ја поддржува во ова. Покрај нејзиниот сопруг, таа има двајца љубовници кои живеат
ЉУБОВ И СЕКС

Три знаци што ќе ви кажат дали ќе останете заедно засекогаш

Ivana
На почетокот на секоја врска луѓето мислат дека ќе останат заедно засекогаш. Подоцна, сепак, за жал или за среќа, доаѓа до разделување. Сепак, постојат неколку
ЉУБОВ И СЕКС

Имале орален секс во преполн воз во Берлин (ФОТО)

Ferad Aruc
Во воз во Берлин 36-годишна жена орално го задоволувала 38-годишниот партнер и тоа пред другите патници, меѓу кои имало и деца. На нивното однесување реагирала
ЉУБОВ И СЕКС

Без срам: Музички спотови кои се граничат со порнографија (ВИДЕО)

Ferad Aruc
Додека некои изведувачи се спремни да покажат само разголени девојки кои играат во ритамот на песната, други биле толку храбри што наместо музички спот претставиле
ЉУБОВ И СЕКС

Квиз за интелигенција: Проверете колкаво е вашето IQ на тема секс

Ivana
Ако сакате да знаете колку добро ги познавате вашите сопствени сексуални потреби и до кој степен можете да ги препознаете желбите на вашиот партнер, овој
ЉУБОВ И СЕКС

(ВИДЕО) Машина за виртуелен секс: Јапонците ја обожаваат, а ќе стигне и кај нас

Ivana
Ако барате партнерка која секогаш ќе биде расположена да ви овозможи сексуални услуги и никогаш нема да рече „Не“, ова е вистински избор за вас.
ЉУБОВ И СЕКС

“Во природата има премногу пениси. Ние сме екосексуалци и имаме секс со растенија”(18+)

Ferad Aruc
Постојат луѓе на кои фетиш им е мајка природа, а се нарекуваат екосексуалци и нивниот број расте секој ден. Луѓето кои припаѓаат во таа група
ЉУБОВ И СЕКС

Бордел со секс кукли во Франција: феминистки згрозени со новиот бизнис

Ferad Aruc
Новоотворениот бордел во Париз поседува секс кукли, но со самото отворање подигна голема прашина и тензија во градот. Француските феминистки бараат да се затвори борделот,
ЉУБОВ И СЕКС

Истражување: Колку Македонки сонуваат за секс со Албанец, а колку Албанки сакаат интимнимност со Македонец или Србин?

Ferad Aruc
Невладината организација “Who is better i will go”-albanian girl во интравалот од 05.03 до 09.03 2018 направи телефонска анкета на 280 жени во Македонија. Од