Category : ЖИВОТЕН СТИЛ

ЖИВОТЕН СТИЛ ЗАБАВА

Фото: Карлеуша во „леопардско бикини“има „проблем “ со облините

admin
Српската пејачка Јелена Карлеуша повторно „ги запали“ социјалните мрежи. Популарната Џеј Кеј објави неколку фотографии кои предизвикаа вистински хаос кај нејзините фанови на интернет. Карлеуша
ЖИВОТЕН СТИЛ ЗАБАВА

Скопјанец раскажува: Се заљубив, ми го сврти умот, добивме дете и ме избрка

admin
Преку мој пријател на „Фејсбук“ пред три години запознав девојка, Анџела, од Италија. Немав никакви намери со неа. Таа беше инструктор по нуркање, што беше моја
ЖИВОТЕН СТИЛ

Работите се изменија: Мажите почнаа да бегаат од секс на првиот состанок!

hacci
Мажите повеќе не се тие кои очајнички сакаат девојката да ја однесат во кревет веднаш по првото излегување. Истражувањата покажуваат дека жените се тие кои
ЖИВОТЕН СТИЛ ЗАБАВА

Мажите преферираат жени со ваков вид фотографии на социјалните мрежи

admin
Кога станува збор за запознавање преку социјалните мрежи, профилната фотографија игра важна улога. Внимателно одбраната фотографија може да ги зголеми шансите за пронаоѓање љубов, но
ЖИВОТЕН СТИЛ ЉУБОВ И СЕКС

Поза од Камасутра само за најхрабрите љубовници!

hacci
Според древниот текст под име Камасутра, сексот е еден од предиспозициите за избалансиран живот. Во текстот, неговиот автор Mallanaga Vatsyayana пишува за квалитетната врска на љубовниците,
ЖИВОТЕН СТИЛ

И направил бебе на љубовницата па избегал: По 9 месеци, ваква карма не можел ниту да сонува!

hacci
Уште еден доказ дека се излегува на површина, обично кога најмалку очекуваме. Новото време и интернет технологијата им овозможи на љубовниците полесно да договараат состаноци,
ЖИВОТЕН СТИЛ ЗАБАВА

Маријана Станојковска објави фотки во бикини на Инстаграм

admin
Познатата манекенка и водителка на „Лото“ Маријана Станојковска ги изненади своите обожаватели. Таа на својот Инстаграм профил се пофали со нови фотографии на кои позира
ЖИВОТЕН СТИЛ

Дејвид Бекам ги освои дамите со машката пунџа

admin
Секоја појава на Викторија Бекам е вистинска модна атракција, меѓутоа, познатата креаторка покажа дека од себеси подобро може да го стилизира единствено својот познат сопруг,