Category : ЗДРАВЈЕ

ЗДРАВЈЕ

Сокот на познатиот Австријец за 42 дена ги уништува канцерогените клетки?

Ferad Aruc
Рудолф Бројс од Австрија целиот свој живот го посветил на изнаоѓање на најдобриот природен лек против ракот. Тој направил специјен сок кој давал одлични резултати
ЗДРАВЈЕ

Американска манекенката ја открила формулата со која за 30 дена го исчистила лицето од акни

Ferad Aruc
Американската манекенка Бриана Лопез го исчистила своето лице од акни со помош на природни лековити производи. Таа на својот Инстаграм профил објавила фотографија пред и
ЗДРАВЈЕ

Некогашната манекенка го редизајнирала меѓуножјето за да има поинтензивни оргазми

Ferad Aruc
Некогашната манекенка и мајка на две деца, 26 годишната Јазмин Оукхело откри дека отишла на третман за редизајнирање на нејзината вагина. “Сакам да имам поинтензивни