Category : ЖИВОТ

ЖИВОТ ЗАБАВА

Бекамови пристигнаа во Црна Гора, семејството е опкружено со обезбедување и никој не смее да им се приближи (ВИДЕО)

Ferad Aruc
За да си обезбедат целосен мир, семејството Бекам го засили своето обезбедување, па со авион пристигнале во Дубровник, а со јахта во Црна Гора. Сланиот
Uncategorized ЖИВОТ

За 53-годишната Моника Белучи велат како старее така се разубавува, а еве како се менуваше со текот на годините

admin
Италијанската филмска актерка и фото модел Моника Белучи со право се смета за олицетворение на вистинската женственост и убавина. Сега таа има 53 години, но
ЖИВОТ ЗАБАВА

Ова е вистинско женско тело: Манекенката ја покажа фигурата само после еден месец откако се породи

Ferad Aruc
Супермоделот Кендис Сванеапол пред помалку од еден месец на свет го донесе синот Ариел. Манекенката која е најпозната по соработката со брендот Викторија Сикрет, пред
ЖИВОТ ЗАБАВА

Кога ќе го погледнете Инстаграм профилот на грчката принцеза, ќе сфатите дека сината крв не ѝ е пречка за ништо во животот

Ferad Aruc
21-годишната Марија Олимпија е единствената ќерка на грчката принцеза Мари-Шантал и принцот Павлос, син на кралот Константин Втори кој абдицирал во 1973 година. Сината крв
ЖИВОТ ЗАБАВА

Клои Кардашијан јавно проговори за врската со Тристан Томпсон

Ferad Aruc
Никој не очекуваше дека за оваа чувствителна тема ќе се зборува на социјалните мрежи. Долго време чекавме старлетата да се изјасни за својата врска со
ЖИВОТ СВЕТ

Заборавената ќерка на Трамп лудува поднапиена и полугола

Ferad Aruc
Американскиот претседател Доналд Трамп, одамна со своите постапки покажа колку е приврзан, односно колку не е, за својата млада ќерка Тифани Трамп, која ја доби
Uncategorized ЖИВОТ ЗАБАВА ЉУБОВ И СЕКС

Тој е самопрогласен муслимански војник кој е од глава до пети со тетоважи, а дамите не можат да одолеат на неговите голи фотографии

admin
Самопрогласениот “муслимански шитски војник” од Сиднеј, кој целото тело буквално го прекрил со тетоважи е исто така зависник од теретана и изгради армија на следбеници
ЖИВОТ ЗАБАВА

Тинејџерка си го напишала своето име на интернет: Сосема случајно видела нешто што животот и го претворил во пекол

admin
Тинејџерка од Австралија еден ден за време на една забава сакала да си го пребара своето име на интернет, но во таа прилика наишла на
Uncategorized ЖИВОТ ЗАБАВА

Сексапилна манекенка ќе стане првиот супермодел кој Саудиска Арабија некогаш го имала

admin
Убавата Талида Тамер се појавила на насловната страница на “Harper’s Bazaar Arabia”, а таа ќе стане првата манекенка од земјите од Блискиот Исток која ќе
ЖИВОТ ЉУБОВ И СЕКС

Исповед на позната стриптизерка: “Ми плаќаа големи суми на пари за да ги задоволувам, а влегов и во собата за оргии”

Ferad Aruc
“Кога ќе им ја погледнеш гладта во очите за тоа да видат уште малку повеќе отколку што им покажуваш, тогаш знаеш дека имаш целосна контрола”.
Uncategorized ЖИВОТ СПОРТ

Ова е мистериозната сопруга на Гранит Џака албанскиот провокатор

admin
Леонита Џака, сопруга на репрезентативецот на Швајцарија, Гранит Џака, е воодушевена од начинот на кој нејзиниот сакан го прославил голот против Србија во второто коло
ЖИВОТ

Тајни девојки, секс, неверства: Поранешни работници на брод докажуваат што навистина се случува на море

Ferad Aruc
Додека поединци им завидуваат на оние кои можат да си приуштат крстарење на луксузни крузери, јавноста секогаш се шокира кога произлегуваат извештаи или снимки од