vesti24.mk
ЗАБАВА

Кога ќе ги видите бујните гради на ќерката на легендарниот голман, ќе ви биде јасно зошто ја следат 45.000 луѓе

ECA

Георгина Симан е ќерка на легендарниот англиски голман Дејвид Симан, кој заминал во пензија во сега веќе далечната 2004. година.

Иако Дејвид, легендата на англиската репрезентација и Арсенал, многумина веќе го заборавиле, неговата ќерка допрва станува популарна и тоа благодарение на профилот на Инстаграм – и бујните облини.

Згодната Георгина на таа социјална мрежа ја следат повеќе од 45.000 луѓе, а еден поглед на нејзините разголени фотографии е доволен да ви биде јасно зошто е тоа така.

Дејвид ја добил Георгина во бракот со втората сопруга Деби, која од него се развела во 2010. година, бидејќи, како што се пишувало тоа, ја изневерил.

View this post on Instagram

Feeling Fruity 🍉

A post shared by GEORGINA SEAMAN (@gsxx) on

View this post on Instagram

Wearing Only The Best @SLNGHR 💍

A post shared by GEORGINA SEAMAN (@gsxx) on

Loading...

Related posts