vesti24.mk
ЗАБАВА

Кога нема Фотошоп, Лепа Брена во бикини изгледа вака

ECA

Лепа Брена без фотошоп изгледа вака. Иако мора да признаеме дека одлично изгледа за свои години, сепак и таа има маани кога нема фотошоп.

извор:сителтв

Loading...

Related posts