ЗАБАВА

КОМЕДИЈА ИЛИ ТРАГЕДИЈА: Невестата и младоженецот летнаа од кабриолет (ВИДЕО)

ECA

Комедија или трагедија?! Оваа сцена од свадбената веселба може да се протолкува на два начини. Невестата Хана и младоженецот Тајлер Ноланд имаа мала незгода, но за среќа не се повредени.

При заминувањето од свадбата возачот во кабриолетот тргнал нагло, а младенците… погледнете во видеото.

https://vimeo.com/223955166

извор:курир

Loading...

Related posts