vesti24.mk
ВЕСТИ

Куќата каде живеела убиената Јелена била подарок од бизнисменот – нови детали

ECA

Мистеријата за убиството на Јелена Крсмановиќ Марјановиќ почна да се разрешува откако нејзиниот сопруг Зоран беше приведен.

Се покажало дека таа навистина имала контакт со висок државен функционер, а според новите сознанија куќата каде живееле со сопругот била од него.

– Куќата на Јелена свекрвата ја добила од бизнисмен. Таа му помогнала со нешто важно со својата биоенергија, вели извор.

Инаку, Зоран беше уапсен во петокот.

Loading...

Related posts