vesti24.mk
ЗАБАВА

Лејди Гага на почетокот на 2018-та година ги израдувала фановите со голиот задник и ги покажала најскришните тетоважи

ECA

Пејачката со разголена фотографија ги израдувала своите фанови на самиот почеток на 2018-тата година.

Лејди Гага влегла во 2018-тата година разголена, барем ако го земеме во предвид фактот дека на своите фанови им ја честитала Новата година во танга.

Судејќи по се, Новата година одлично почнала за пејачката, а и своите фанови ги почестила со одличен “подарок” кога на Твитер објавила разголена фотографија на која во прв план е нејзиниот задник.

Позирала во танга бикини, направила провокативна поза, а мажите останале со “подотворена” уста.

“Среќна Нова година. За среќата. Здравјето. Љубовта. И за едноставноста на прекрасната незаборавна природа, животот”, напишала Лејди Гага, а многумина искоментирале дека фотографијата е толку добра што заслужува да заврши во музеј.

 

Loading...

Related posts