vesti24.mk
ЗАБАВА

Лејди Гага: Оставена сум сосема сама

ECA

Лејди Гага  (31) сними документарен филм кој носи наслов „ Gaga: Five Foot Two“ .Таа позната по тоа што постојано ги изненадува своите фанови со појавувања, изјави и перформанси, а документарецот е најновото од неа. Пејачката сподели неколку кратки тизери на нејзиниот профил , во кој се гледа како плаче бидејќи е оставена сосема сама. „Сама сум, Брендон, секоја вечер. Сите луѓе ќе си заминат, така? Сите ќе си одат, а јас ќе останам сама. Од моментите кога сите ме допираат и ми зборуваат по цели денови, до целосна тишина“,  зборува Гага низ плачлив глас. Документарниот „Gaga: Five Foot Two“ ќе се емитува на HBO на 22 септември.

извор:репортер

Loading...

Related posts