ЗАБАВА

Маја Николиќ соблече се од себе и скокна во пенливата када!

ECA
По бројните слики во секси костим за капење, пејачката на своите фанови од својот дом и приреди нешто уште попровокативно.
Маја Николиќ ова лето и тоа како е активна со објавувањето на провокативните фотки на социјалните мрежи, дури и после бројните прозивки како се „разубавува“ со помош на фотошоп.

Таа речиси секојдневно ги почестува машките со слики во минијатурно бикини, Маја не се воздржува ни целосно да се разголи, барем судеји по фотките кои ги објави на Инстаграм.

Иако малку од тоа се гледа, повеќе од јасно е дека пејачката е гола, со оглед на тоа дека во кадата ужива во пенливата купка…

 
извор:репортер
Loading...

Related posts