vesti24.mk
ЗАБАВА

Македонската пејачка објави домашни фотографии како во „50 нијанси на сиво“ (18+)

ECA

Познатата фолк пејачка Лидија Милошевиќ Саманта и оваа година пред најлудата ноќ ја испочитува својата традиција, да се слика во црвено! Тоа и носело среќа. Но нејзината фото фантазија не застанала тука, па пејачката продолжила со провокативно позирање и во други модни комбинации кои нема да ве остават „рамнодушни“.

https://instagram.com/p/BeNs1OFlEDD/?utm_source=ig_embed

https://instagram.com/p/BcYlINMFXpn/?utm_source=ig_embed

https://instagram.com/p/Bdh_4w0hKtt/?utm_source=ig_embed

https://instagram.com/p/BdaGCVDFb5R/?utm_source=ig_embed

https://instagram.com/p/BdaQR3yFbE8/?utm_source=ig_embed

 

Loading...

Related posts