vesti24.mk
ВЕСТИ ЦРНА ХРОНИКА

Македонската полиција на нозе: Изчезна малолетник

ECA

Вчера во секторот за внатрешни работи во Тетово 52- годишната К.С пријавила дека на 01.08.2017 година од домот во непознат правец се одалечил нејзиниот 17-годишен син.

Се превземаат мерки за пронаоѓање на лице

Loading...

Related posts