vesti24.mk
ЗАБАВА

“Мамо, зошто си толку позната?”: Ја прашла ќерката на Кардашијан

ECA

Најпознатата старлета на светот, Ким Кардашијан, го живее животот со полна пареа, но малкумина успеаја да заборават како всушност таа се прослави.

Ким во една радио емисија открила дека нејзината ќерка Норт во една прилика ја прашала:

“Мамо, зошто си ти позната?”, а нејзиниот одговор стана предмет на потсмев на социјалните мрежи.

“Си реков: “Аха, океј, ќе морам да го објаснам ова. Ѝ кажав: “Имаме ТВ шоу”, а таа на тоа ми рече: “Аха, океј” и тоа беше прв пат таа да каже нешто такво”, раскажала Ким.

Меѓутоа, се би било во ред доколку корисниците на социјалните мрежи не започнаа да се потсмеваат на овој одговор бидејќи повеќе од јасно е како Ким ја започна својата кариера, за која главниот “виновник” е домашната порно снимка.

View this post on Instagram

😎

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

View this post on Instagram

Hmmm what should I wear tonight?

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

View this post on Instagram

HAPPY SUNDAY 📷 KANYE

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Loading...

Related posts