vesti24.mk
ЖИВОТ ЗАБАВА ЉУБОВ И СЕКС

Манекенката Деми Роуз повторно позирала гола и ги запалила социјалните мрежи

ECA

Манекенката Деми Роуз повторно ги провоцира припадниците на посилниот пол со новите фотографии, а едно е сигурно – тие не можат да одолеат на нејзината магија, наведуваат американските медиуми.

Оваа убавица е позната по своите раскошни облини и сексапилот кој ниту еден маж не го оставаат рамнодушен.

Роуз ужива во објавување на провокативни фотографии, а бикинито извонредно ѝ прилега. На нејзините фотографии ретко што останува скриено од погледите.

Loading...

Related posts